Io ho trovato gonut più caro rispetto ai più famosi bulk e mp. Ma forse perchè non avendoci mai comprato ho sconti di m.erda.
Bulk lo reputo il n.1. Non ho mai pagato più di 3-4£ l'avena tritata da 5kg.
Un consiglio se non l'avete fatto: Albume o porridge o quel che è con "nuts about whey" della bulk gusto cookies.
The most powerful motivational speeches that I have ever heard came from people who told me that I couldn't do something. You know why? Because when they told me that I couldn't do it, I was bound and determined to show them that I could.
Tell me I can't do it.
I will prove you wrong.
I will show you.
Segnalibri